Software ontwikkeling/development

Over Phact. Phact is een one stop shop voor softwareontwikkeling, app development, hardwareontwikkeling, IoT, detachering, software development, hardware development in Venray, Limburg, Gelderland, Holland, Nederland. Phact startte in 2015 met al bijna 25 jaar ervaring in de telecommunicatie branch op zak. Software ontwikkeling, hardware ontwikkeling, iot portal, OutSystems in Venray, Limburg, Gelderland, Holland, Nederland. Hoe dat kan? Phact is ontstaan toen een groep mensen met een berg ervaring op zak besloot zich te richten op een nieuwe toekomst. Veel van onze medewerkers werkten al jaren in de telecommunicatie en namen hun expertise mee. Zo werd Phact geboren. Sinds 1991 ontwikkelen mensen uit ons team telecomhardware en-software voor VoIP- en SS7-carriers. BigData, analyse, development, OutSystems, ontwikkeling, partner. Venray, Limburg, Gelderland, Holland, Nederland. Kennis is een zeer belangrijk onderdeel van ons bedrijf en dus hebben we hechte samenwerkingsverbanden met onze professionele partners en toeleveranciers. Phact is dan misschien nog piepjong, maar we hebben jarenlange ervaring op gebied van software- en hardwareontwikkeling in huis.

ETL

Wij zetten graag onze expertises in om uw uitdaging aan te gaan. iOS, Android, Windows, Linux. ETL experts. Phact ontwikkelt betrouwbare, schaalbare en innovatieve high performance oplossingen, van producten voor intern gebruik tot high end producten met miljoenen gebruikers. Onze klanten verwachten perfecte service en op maat gemaakte producten en die leveren wij dan ook op uiteenlopende terreinen. Vanaf 2016 zijn we ook partner van OutSystems en ontwikkelen we razendsnel een oplossing voor uw bedrijfstoepassing.

OutSystems

OutSystems biedt met hun Rapid Application Development (RAD) platform, een platform waarmee razendsnel alle onderdelen van uw web- en mobiele applicaties kunnen worden ontwikkeld. Proof Of Concept Een investering in software brengt altijd een risico met zich mee. Dat realiseren wij ons bij Phact maar al te goed. Daarom bieden wij u een gratis Proof Of Concept (POC) aan voor uw grootste ICT uitdaging. Met onze gratis POC zullen wij aantonen dat onze software professionals uw ICT uitdaging oplossen en/of een gekozen oplossing of product succesvol kan zijn. Neem vandaag nog contact met ons op voor een afspraak met één van onze experts.

Hardware ontwikkeling/development

Wilt u met uw organisatie aan de slag met het Internet of Things? Heeft u behoefte aan inzicht in bergen data om uw bedrijfsprocessen slimmer en efficiënter te maken? Of heeft u hulp nodig bij het ontwikkelen van maatwerk hardware-oplossingen? Neem contact met ons op en krijg inzicht in de mogelijkheden en ontvang een eerlijk advies over de beste oplossing voor uw IoT vraagstuk. Gezamenlijk bepalen we uw IoT strategie en met onze proof-of-concept-benadering kunt u uw IoT project en de potentiële zakelijke waarde snel valideren. One Stop IoT Shop Met meer dan 25 jaar ervaring met projecten in de telecommunicatie branche beschikt Phact over een grote veelzijdigheid aan ervaring en expertise op het gebied van software– , hardwareontwikkeling en data services. Deze unieke combinatie maakt van Phact een one-stop-shop voor al uw Internet of Things projecten. Nederland, gelderland, Limburg, Holland, Venray, OutSystems, Software development, App development, Hardware development. IoT. Internet of things. Big data.

IoT

internet of things

Wilt u met uw organisatie aan de slag met het Internet of Things? Heeft u behoefte aan inzicht in bergen data om uw bedrijfsprocessen slimmer en efficiënter te maken? Of heeft u hulp nodig bij het ontwikkelen van maatwerk hardware-oplossingen?

SureSense, SureAlert en SureView

Dit zijn onze producten rondom onze IoT ontwikkelingen.
{ innovation experts }

Contactpersonen

Dit zijn wij! Bij Phact werken we er met veel enthousiasme aan om het onze concurrenten zo moeilijk mogelijk te maken.
Dit doen we door alles net iets anders, slimmer en sneller aan te pakken dan anderen.

Hoe?
We hebben veel disciplines onder één dak. Onze platte organisatiestructuur zorgt voor snelle communicatie en geeft ruimte voor creatieve oplossingen. Daarnaast houden we onszelf scherp met trainingen, maar ook met een jaarlijkse hackathon, die onze medewerkers uitdaagt om in korte tijd boven zichzelf uit te stijgen.

Ons team bestaat uit veel mensen met diverse specialismen. U als opdrachtgever zult te maken krijgen met een van onderstaande contactpersonen:

Jeroen Grijmans
Jeroen Grijmans
jeroeng@phact.nl
+31 478 700 566
Jeroen Grijmans { Founding Director }
Marc Herruer
Marc Herruer
march@phact.nl
+31 478 700 566
Marc Herruer { Founding Director }
Peter Hendrix
Peter Hendrix
peterh@phact.nl
+31 478 700 566
Peter Hendrix { Sales and Operations Director }
Robert-Jan de Roos
Robert-Jan de Roos
robertjanr@phact.nl
+31 478 700 566
Robert-Jan de Roos { Business Strategy }
Roel Gugelot
Roel Gugelot
roelg@phact.nl
+31 478 700 566
Roel Gugelot { Sales Representative }
Guus Hoeben
Guus Hoeben
guush@phact.nl
+31 478 700 566
Guus Hoeben { Business Development }
Remco de Jong
Remco de Jong
remcoj@phact.nl
+31 478 700 566
Remco de Jong { Project Manager and Sales engineer }
Pascal Loonen
Pascal Loonen
pascall@phact.nl
+31 478 700 566
Pascal Loonen { Project Manager and Sales Engineer }
Johan Kleuskens
Johan Kleuskens
johank@phact.nl
+31 478 700 566
Johan Kleuskens { Embedded Systems Designer and Sales Engineer }
Paul Geven
Paul Geven
paulg@phact.nl
+31 478 700 566
Paul Geven { OutSystems Consultant }
Michel Hubert
Michel Hubert
michelh@phact.nl
+31 478 700 566
Michel Hubert { Project Manager and Big Data Architect }


Dit zijn onze bright-minds:



Daniel Hettema
Daniel Hettema
danielh@phact.nl
+31 478 700 566
Daniel Hettema { Software Engineer and Graphical Designer }
Edwin Peeters
Edwin Peeters
edwinp@phact.nl
+31 478 700 566
Edwin Peeters { Software Engineer }
Hans Lennaerts
Hans Lennaerts
hansl@phact.nl
+31 478 700 566
Hans Lennaerts { Software Architect }
Jeffrey Janse
Jeffrey Janse
jeffreyj@phact.nl
+31 478 700 566
Jeffrey Janse { Software Engineer }
Luke Peeters
Luke Peeters
lukep@phact.nl
+31 478 700 566
Luke Peeters { Software Engineer }
Marc Bombeeck
Marc Bombeeck
marcb@phact.nl
+31 478 700 566
Marc Bombeeck { Software Engineer }
Mark de Kok
Mark de Kok
markk@phact.nl
+31 478 700 566
Mark de Kok { Software Engineer }
Martijn Veldpaus
Martijn Veldpaus
martijnv@phact.nl
+31 478 700 566
Martijn Veldpaus { Software Engineer }
Noud Mooren
Noud Mooren
noudm@phact.nl
+31 478 700 566
Noud Mooren { DBA / Software Engineer }
Paul Peters
Paul Peters
paulp@phact.nl
+31 478 700 566
Paul Peters { Data Management Consultant }
Rob Poels
Rob Poels
robp@phact.nl
+31 478 700 566
Rob Poels { Software Engineer }
Robert de Vries
Robert de Vries
robertv@phact.nl
+31 478 700 566
Robert de Vries { Software Engineer & OutSystems Support Engineer }
Vincent Drent
Vincent Drent
vincentd@phact.nl
+31 478 700 566
Vincent Drent { Software Engineer }
Wanda Pieterse
Wanda Pieterse
wandap@phact.nl
+31 478 700 566
Wanda Pieterse { Software Engineer }
Will Driessen
Will Driessen
willd@phact.nl
+31 478 700 566
Will Driessen { Embedded Software and Hardware Engineer }
Martijn Drabbels
Martijn Drabbels
martijnd@phact.nl
+31 478 700 566
Martijn Drabbels { Software Engineer }